Англійська мова від 4 років

Заняття в яскравій ігровій формі!

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими — це зробити їх щасливими.

Оскар Уайльд

 

Image
Image
Image
Image

Одним із найважливіших факторів при навчанні є бажання дитини. Адже якщо є зацікавленість, то малюк обов'язково досягне успіху. Тому заняття англійської мови в нашому клубі проводяться в ігровій формі, оскільки саме гра – провідний вид діяльності для дітей.

англійськаДля дітей 4-5 років (2 роки до школи).

Перший рік навчання являє собою усний курс, який побудований на вивченні нових лексичних одиниць (слів) та мовних структур (фраз), що дозволить сформувати розмовну мову. Вивчаємо літери, цифри. 

Другий рік - опрацьовуємо образне читання, активно напрацьовуємо словниковий запас і розмовні теми, вчимося писати. Багато уваги приділяємо звуковому аналізу. Вивчаємо правила читання в англійській мові.

Діти 5-6 років (1 рік до школи).

За рік ми з дітками вивчаємо літери, цифри. Напрацьовуємо словниковий запас за різними темами, розвиваємо мовні навички, вчимося, будувати фрази, робити опис, відповідати на питання. Освоюємо зорове читання, звуковий аналіз слів, вчимося писати, рахувати. 

англійськаВесь лексичний матеріал з англійської мови розподілено на 35 тем. Кожна тема включає вивчення 5-10 нових слів, нові мовні структури, які дитина може використовувати у спілкуванні незалежно від теми.

Всі заняття є систематизованими і мають тісний взаємозв'язок, який проявляється в їх структурі і включає такі компоненти як: фонетична зарядка, повторення раніше вивченого матеріалу, слухання, робота з наочними посібниками, ознайомлення з новою літерою, цифрою, її назвою, графічним зображенням, робота з новими словами, фразами, виконання різноманітних завдань, розучування віршів, пісень, побудова діалогів, а також закріплення в нестандартних формах.

Наступні роки навчання відкривають перед дитиною можливість легко читати, перекладати, виконувати граматичні завдання, а також продовжувати збагачувати словниковий запас, удосконалювати розмовну мову.

При великому бажанні та систематичній роботі дитина зможе отримати міцні знання, які дозволять вільно та впевнено використовувати англійську мову у реалізації себе як особистості.

За потреби заняття з дитиною можуть бути індивідуальними.