Англійська мова для школярів

Говоріння, розуміння, вимова, читання, письмо, граматика

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими — це зробити їх щасливими.

Оскар Уайльд

 

Image
Image
Image
Image

Англійська для школярів - це унікальна комплексна програма, яка поглиблено опрацьовує всі основні мовні навички: читання, письмо, говоріння та аудіювання (сприйняття на слух), робить великий акцент на граматиці та формуванні багатого словникового запасу.

Після цього курсу дитині буде простіше на уроках англійської в школі, оцінки її будуть вищими. Ваша дитина буде максимально добре підготовлена до успішного проходження різних тестів, складання незалежного тестування та іспитів, а також зможе вільно спілкуватися англійською мовою в будь-яких життєвих ситуаціях.

Курс збудований на основі навчально-методичного комплексу вивчення англійської мови видавництва «Oxford University Press», що має різні рівні складності, що відповідають рівням європейської мовної шкали. Оксфордські підручники – одні з найпопулярніших серед тих, хто вивчає англійську всерйоз із самого дитинства.

англійськаОсобливості курсу:

  • швидкий переход до читання та письма
  • розвиток основних мовних навичок: читання, письмо, аудіювання та говоріння
  • поступовий прогрес від простого до складного
  • чітка, зрозуміла структура занять
  • граматика у простому доступному вигляді
  • курс максимально відповідає українській програмі англійської мови початкової школи
  • для систематичного контролю знань передбачено тести, вправи, самостійні роботи, що проводяться на класних заняттях
  • курс дає не тільки теоретичні знання, а спрямований на практичне відпрацювання набутих знань та навичок англійської мови

англійськаКожен урок англійської яскравий, цікавий, веселий, захоплюючий, що сприяє швидкому, ефективному навчанню основним навичкам використання мови – читання, письмо, говоріння, аудіювання, граматика

Щоразу на занятті використовуються нові матеріали. Барвисті посібники приваблюють дітей та в ігровій формі знайомлять учнів із основними граматичними конструкціями, вчать сприймати інформацію на слух. Діти легко і із задоволенням вчаться читати, писати та відпрацьовують вимову.

Ігрова форма і цікаві сюжети класних занять вважаються найкращим способом навчання, який утримує увагу юного слухача, візуалізує різні граматичні особливості, поповнює словниковий запас, сприяє кращому сприйняттю інформації, використовуючи асоціативний метод.

Англійська мова допоможе Вашим дітям у майбутньому відкрити «двері» у новий, захоплюючий світ.

Курс Англійська для школярів орієнтований на дітей від 6 років.

Наповнюваність груп 4-7 осіб.

За потреби заняття з дитиною можуть бути індивідуальними.

Репетитор з англійської мови підбере саме ту форму роботи, яка відповідає рівню розвитку та можливостям зростання Вашої дитини.