О нас

Клуб є членом Всеукраїнської Асоціації Розвитку Дитини
(Свид. № 8-12-9).
Про наш клуб

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими — це зробити їх щасливими.

Оскар Уайльд

 

Image
Image
Image
Image

З дітьми працюють висококваліфіковані спеціалісти, педагоги-психологи. Усі педагоги клубу мають вищу спеціальну освіту та регулярно проходять тернінги та курси, розвиваючись у різних напрямках та підвищуючи кваліфікацію.

Головною метою нашої роботи є всебічний розвиток дитини, її здібностей, розкриття її таланту в будь-якій сфері, де тільки вона зможе себе проявити. Необдарованих, неталановитих, нездатних та нерозумних дітей немає. Кожен малюк, що з'явився на світ, індивідуальний і неповторний, обдарований від природи унікальним набором генів, і з пелюшок проходить свій, особливий шлях розвитку. Дорослим треба лише розглянути, усвідомити, у чому полягають особливості та незвичайні здібності малюка і, виходячи з цього, побудувати систему його розвитку та навчання. Наше завдання – направити, зацікавити, захопити, виявити та розвинути таланти кожної дитини, навчити формувати для себе цілі та їх успішно добиватися.

о насОсновною особливістю є методи роботи та комплексний підхід до розвитку малюків. Заняття у клубі проводяться за авторськими методиками, розробленими методистами та педагогами клубу. Спираючись і на традиційні методики дошкільного навчання, виховання, розвитку, які відповідають вимогам дошкільних програм, затверджених Міністерством освіти та науки України; і на популярні альтернативні методики, такі як системи Нікітіних, Монтессорі, Зайцева, Дьенеша, Воскобовича, Занкова, Шичида, досвід Вальдорфської педагогіки та багато іншого; педагоги club-ulibka.com.ua невпинно займаються удосконаленням авторських методик, що дозволяє щорічно переглядати, доповнювати, покращувати нашу програму, у зв'язку як із зростаючими вимогами до дошкільників на попередніх тестуваннях та співбесідах, так і високим рівнем розвитку сучасних дітей. Використовуючи світовий досвід, передові методики, які вже на практиці підтвердили свою ефективність, ми намагаємося з усього існуючого вибрати найкраще для кожного віку та дитини, враховуючи індивідуальні особливості та бажання малюків.

Всі заняття в club-ulibka.com.ua спрямовані на всебічний, гармонійний розвиток наших діток, що включають не тільки інтелектуальний, а й моральний, естетичний, фізичний, соціальний та моральний розвиток.

о насНа всіх заняттях у клубі панує неповторна атмосфера доброзичливості та співпраці між нашими маленькими учнями та викладачами. Досвід нашої роботи підказує, що зацікавленість дітей, їхній внутрішній комфорт, порятунок від комплексу «я не вмію», «мене не вчили», «я не можу» – це ті речі, в яких закладено головний секрет успіху. Маленькі діти найбільше люблять вчитися. Діти навчаються завжди, щохвилини. Прийшовши в цей світ, маленька людина з цікавістю знайомиться з усім, що її оточує. Тому заняття у нас спрямовані на підтримку та задоволення бажання дитини отримувати знання та навички, необхідні для подальшого успішного розвитку, та базуються на стимулюванні пізнавальних здібностей малюка, спираючись на переваги самої дитини. У нашому клубі малюки навчаться будувати стосунки зі своїми однолітками, легко адаптуватися у загальноосвітніх навчальних закладах, розкрити та примножити свої таланти, малюки придбають своїх перших знайомих, друзів, звикнуть до порядку та навчальних видів діяльності. А це, у свою чергу, дасть впевненість у колективі, лідерство, відсутність небажаних підліткових комплексів.

Процес розвитку малюків у club-ulibka.com.ua проходить у захоплюючій та невимушеній ігровій формі, що дає можливість дітям залучатися до процесів виховання, розвитку та освіти з невичерпним натхненням та радістю. Отже, ігрове навчання допомагає створенню необхідної атмосфери для занять і зняттю внутрішньої скутості, і навіть сприяє соціалізації дітей, виховує у них почуття толерантності, розвиває навички спілкування та регуляції спільної діяльності.

о насУ нас працює велика кількість напрямків розвитку, у яких наші дітки можуть спробувати, різні види діяльності, вибрати те, що їм довподоби і те, що дозволить їм розкритися та самореалізувати свої таланти. Хочеться відзначити, що найголовніше для дитини – це її батьки, матуся та татко. Адже маленька людина приходить у цей світ безпорадним, але з величезним потенціалом розвитку. Найбільш інтенсивно воно відбувається у ранньому віці. У цей період для становлення малюка важливий не тільки рік, а й місяць, тиждень, день. Втрати у розвитку тим часом непоправні, де вони компенсуються повною мірою у наступні періоди життя дитини. А це означає, що потенційні можливості розвитку, закладені природою, залишаються нереалізованими. Вироблена в ранньому дитинстві потяг до знань залишається на все життя. Але розвиток не можливий без участі батьків, адже спілкування з близькими дуже важливе для малюків. Сім'я надає найсильніший вплив життя дитини, але хороший дошкільний заклад може суттєво доповнити його виховання і в розвитку.

Нехай наші діти будуть щасливими, нехай життя їх буде цікавим і насиченим, нехай у них буде можливість вибору та самореалізації, нехай років через 20 вони будуть впевненими в собі, добрими, товариськими, мудрими! І в наших силах допомогти їм у цьому вже зараз!